TARGONCAVEZTŐ, TRAKTOROS
2021. szeptember 28.

Vállalatunk, a Chemark Zrt. növényvédőszer bérmunka szolgáltatás keretében - főként külföldi partnerei részére - nyújt teljes körű szolgáltatást (kiszerelést, formálást és logisztikai tevékenységet). Megnövekedett rendelésállományunk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyünkre keresünk TARGONCAVEZTŐ, TRAKTOROS munkatársakat.

Feladatok:

  • A legfontosabb feladat:
    – kamionok le- és felrakása
    – egyéb targoncás tevékenység.

Elvárások:

  • vezetőüléses targoncavezetői, traktoros vezetői engedély
  • nagy szakmai gyakorlat
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk hosszú távra a stabil, megbízható munkahely mellett:

  • min. bruttó 313.000,- Ft-os havi jövedelem
  • juttatási ajánlatunk főbb elemei: havi cafeteria, éves prémium, évente 2x-i osztalékfizetés, pótszabadság, év végi jutalom, születésnapi bónusz, temetési segély

IDE KATTINTVA megnézhetsz minket YouTube-on is!

Önéletrajzát a hr@chemark.hu e-mail címre várjuk.

További nyitott pozícióink az alábbi helyen találhatóak meg:

„Együttműködünk, mert együtt működünk!”