FORMÁLÓ ÜZEMI OPERÁTOR
2021. szeptember 28.

Vállalatunk, a Chemark Zrt. növényvédőszer bérmunka szolgáltatás keretében – főként külföldi partnerei részére – nyújt teljes körű szolgáltatást (kiszerelést, formálást és logisztikai tevékenységet).
Megnövekedett rendelésállományunk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyünkre keresünk FORMÁLÓ ÜZEMI OPERÁTOR – növényvédőszer gyártó – munkatársakat.

Feladatok:

  • A legfontosabb feladat a gépeink szakszerű kezelése:
    – előírt formálási technológia alapján meghatározott termelési feladatok ellátása
    – gépek, berendezések biztonságos és rendeltetésszerű működtetése
  • szaktudást nem igénylő betanított munka

Elvárások:

  • jó fizikai erőnlét, motiváltság, jó műszaki érzék
  • több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • targoncavezető jogosítvány (ha nincs ilyen jogosítványod, akkor beiskolázunk)
  • vegyiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk hosszú távra a stabil, megbízható munkahely mellett:

  • min. bruttó 340.000,- Ft-os havi jövedelem
  • juttatási ajánlatunk főbb elemei: havi cafeteria, éves prémium, évente 2x-i osztalékfizetés, pótszabadság, év végi jutalom, születésnapi bónusz, temetési segély

IDE KATTINTVA megnézhetsz minket YouTube-on is!

Önéletrajzát a hr@chemark.hu e-mail címre várjuk.

További nyitott pozícióink az alábbi helyen találhatóak meg:

„Együttműködünk, mert együtt működünk!”