Műszerész munkatársakat keresünk!
2018. június 11.

Stabilan bővülő ügyfélkörünk miatt nő a termelésünk, ezért keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

MŰSZERÉSZ

Feladatok:

  • a gépek-, berendezések és gyártósorok meghibásodása esetén a hiba elhárítása
  • a gépek és berendezések műszaki dokumentációinak kezelése
  • felügyeli a telepített berendezések működését és működőképességét
  • alkatrészek javítása, karbantartása

Elvárások:

  • elsősorban villamos területen szerzett középfokú/szakmunkás műszaki végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • PLC ismeretek

Amit kínálunk:

  • min. bruttó 285.000 Ft-os havi jövedelem (teljes ledolgozott hónap esetén)
  • kiemelkedő juttatási csomagunk: készpénz cafetéria keret 8.000 Ft értékben a próbaidő alatt, próbaidő után a cafetéria keret 27.300 Ft, termelési időszakban további plusz juttatások, toborzási jutalom, jobbító ötletek külön értékelése, 100% bérlettámogatás, élet- és balesetbiztosítás
  • vállalati-, és egyéni teljesítménytől függő prémium,
  • karácsonyi ajándékutalvány,
  • 1 éves munkaviszony után egyéb juttatási lehetőségek:
  • iskolakezdési támogatás, lakásvásárlás támogatása
  • 5 éves munkaviszony után törzsgárda tagság.

Amennyiben karriered szeretnéd egy korszerű, biztos megélhetést nyújtó vállalatnál megkezdeni, vagy tovább építeni, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzod a hr@chemark.hu e-mail címre.